Üyelerimizden Gönüllü İtfaiyeciler Aranıyor.

Tarih : 05 Temmuz 2013

IMG_1163

Dursunbey Keresteciler Derneğinin talebi üzerine Belediye Başkanı tarafından Keresteciler Sitesine tahsis edilen İtfaiye aracı için üyelerimizden gönüllü itfaiyeciler aranıyor.

DUKİAD yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereğince, gece bekçilerimizden ve gönüllü olacak üyelerimizden oluşturulacak bir YANGINA MÜDAHALE ekibi kurulmasına karar verilmiştir. Allah korusun yangın hallerinde ilk olarak itfaiye ve orman işletmelerine telefon edilmesi gerektiği vurgulanan açıklamada, bundan sonra oluşturulacak gönüllülerin derhal yangın mahalline intikal etmeleri sağlanacak.

Üyelerimizden oluşacak bu işi yapmaya ehliyet sahibi gönüllü itfaiyecilerin ve gece bekçilerinin itfaiye aracını kullanabilmesi ve yangınlara müdahalede bulunabilmesi için Belediyemiz İtfaiye Amir ve personeli ile daha önce bu işte çalışmış tecrübeli kişilerden yardım alınacaktır.  Eğitime tabi tutulacak gönüllülerimize, araç ve yangına müdahale konusunda gerekli tüm bilgiler aktarılacak, gerektiği anlarda gönüllü itfaiyecilerin yangın anında olay mahalline giderek gereken müdahaleyi yapmaları için eğitimler verilecektir.

Her zaman yangınlara karşı hazır bulunulabilmesi için gönüllü itfaiyeci (üyelerimize) ihtiyaç vardır. Üyelerimizin konunun önemine binaen hassasiyet göstermeleri rica olunur. Gönüllü itfaiyeci eğitimi almak isteyen üyelerimizin Derneğimize müracatları rica olunur.

IMG_1147 IMG_1146

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ