Taşıyıcılar Koop.’den Ziyaret

Tarih : 13 Haziran 2013

fotograf4

Dursunbey Taşıyıcılar Kooperatifinin yeni yönetimi DUKİAD Başkanı Ercan BAL’ı ziyaret etti.

Yeni Başkan Ömer KOYUN, yönetimden İsa ASLANTAŞ ile birlikte Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet ortamında geçen ziyaret esnasında Keresteci ve Şöför esnafı arasındaki diyalog ortamı konuşuldu. İlçemizde Kereste sektörünün önemi ve bu sektör ile bağlantılı olarak Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi şöför esnafının durumları değerlendirilen ziyarette, birlikte çalışmanın önemine değinildi.

Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, Keresteci esnafının Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin araçlarını tercih etmelerinin önemine değindi. Kendisinin de nakliye için aracı bulunduğunu belirten BAL, kendi işi haricinde başkalarına nakliye yapmadığının altını çizdi ve herkes kendi işini yapmalı başkalarının da evine ekmek götürmesi gerektiğini unutmamalı dedi.

Bunun yanında Şöför esnafının da, nakliye işleri sırasında Keresteci esnafını mağdur edecek davranışlardan kaçınması gerektiğine değinen BAL, özellikle müşteri hassasiyeti ve dönüşlerde tomruk nakliyeleri için şöförlerimiz verdikleri sözleri yerine getirmelidirler dedi. Birlik beraberlik içerisinde birçok sorunun ortadan kalkacağına inandıklarını belirten Ercan BAL, Keresteci esnafının nakliye konusunda Taşıyıcılar Kooperatifi ile işbirliği içerisinde olacağını belirtti ve Başkan Ömer KOYUN’dan özellikle parça yükler konusunda kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ömer KOYUN, bundan sonra Keresteci esnafını ve müşterilerini sık sık ziyaret ederek sürekli diyalog içinde olacaklarını belirtti. Üzerlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduklarını ve hatası olan üyelerin uyarılacağını belirten Başkan, parça yükler konusunda da ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden DUKİAD Başkanı Ercan BAL, kısa süre içerisinde kendisinin ve yönetim kurulu arkadaşlarının Taşıyıcılar Kooperatifine ziyarette bulunacaklarını ve bundan sonra sürekli diyalog içinde olacaklarını belirtti.

fotograf fotograf4

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ