Pelet Projesi GMKA’ya sunuldu.

Tarih : 21 Şubat 2014

Dursunbey Keresteciler Derneğinin hazırlamış olduğu Pelet projesi GMKA’na sunuldu. Dernek Başkanı Ercan BAL ve Dursunbey Belediyesi Proje Müdürü Nusret ERGİN Cuma günü projeyi GMKA’na teslim ettiler.

Geçtiğimiz yıl az bir puan farkıyla kabul edilmeyen Pelet projesi, bu yıl profesyonel destek alınarak tekrar hazırlandı. Projede görülen eksiklikler giderildi, projenin kapsamı genişletildi ve yaklaşık 400 bin liralık bir proje Dursunbey’e kazandırılmak üzere yola çıktı.

Projenin kabul edilmesi halinde ilçede imalat artıkları değerlendirilmesi yanında Orman köylerimize de katkı sağlanacak. Orman atıklarının toplanarak değerleneceği ve İlçede imalat atıklarının yakıta dönüştürüleceği proje aynı zamanda hava kirliliğinin önlenmesi içinde büyük bir katkı sağlayacak.

Uzun süren özverili çalışmaların ardından son şekli verilen proje 21 Şubat Cuma günü GMKA’na sunuldu.

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, projenin hazırlanmasında büyük emeği olan Belediye Proje İşleri Müdürü Nusret ERGİN ve EML Müdür Başyardımcısı Hüseyin MALKOÇ’a teşekkür etti.

IMG_0465

BAL, Projenin kabul olması halinde Dursunbey Belediyesi ile birlikte hareket ederek İlçeye güzel bir tesis kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ