Nur İçinde Yatın

Tarih : 04 Aralık 2014

KERESTECİLER DERNEĞİ LOGO

İnsanlar yaptıkları iyilikler ile anılırlar. Derneğimizin kurucularından değerli büyüklerimiz, Yılbaşında Belediye tarafından boşaltılması istenilen Mollaoğlu camii karşısındaki Binayı yaptırarak hizmete sokmuşlardı. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

Zamanında Dursunbey Belediyesinin arsasına Derneğimiz tarafından yaptırılan ve 49 yıllığına kira sözleşmesi ile yap işlet devret şeklinde kiracısı bulunduğumuz Mollaoğlu camii karşısındaki Binamız, edinilen bilgiye göre ilerleyen zamanlarda 10 yıllık periyodik kiralama şekline çevrilmiş, daha sonra ise zamanın Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ ve zamanın Dernek Başkanı Osman BAHÇAVAN tarafından yıllık kira sözleşmesi şekline çevrilerek mevcut kira sözleşmesi ile bu güne kadar devam edegelmiştir.

Dursunbey Belediyesinin kira sözleşmesinde yer alan (Belediyenin istediği zaman kira sözleşmesini fesh ederek kiracıyı çıkarabilir) maddesi gereğince Dursunbey Noterliğinden 20 KASIM 2014 tarih ve 04786 nolu Belediye mülkünü tahliye edilmesine dair yazısı tarafımıza ulaşmış bulunmaktadır.

Daha öncede Cumhuriyet meydanında bulunan Dernek Lokalimiz Belediyenin ihtiyacı bulunduğu gerekçesi ile boşaltılması istenilmiş ve kiracısı bulunduğumuz Lokal binası boşaltılarak Belediyeye teslim edilmişti. Aynı şekilde Belediyemizin ihtiyaç duyduğuna inandığımız binanın Derneğimiz tarafından yapılmış olmasına rağmen yap işlet devret prosedürü gereği Yılbaşında boşaltılarak Belediyemize teslim edileceği tüm üyelerimize ilanen duyrulur.

175 üyesi, bu üyelerimizin bazılarına ait 80 civarı imalathanesi ve bu işyerlerinde çalışan yaklaşık 500 civarı çalışanı yanında bu sektörden ekmek yemekte olan 5 bin civarı insanı ve bu insanların İlçe ekonomisine olan katkısı düşünüldüğünde İlçemizin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi olan Derneğimizin kurucularını zamanında yapmış oldukları güzel hizmetlerinden dolayı kutluyor, kendilerini yapılan hizmet ve yardımlara ön ayak oldukları için hürmetle anıyoruz. İnsanlar yaptıkları iyilikler ve hizmetler ile anılırlar, Ruhunuz şad mekanınız Cennet olsun.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ