Mustafa KOÇ’a Veda Yemeği

Tarih : 22 Şubat 2014

Dursunbey Orman İşletme Müdürü Mustafa KOÇ Düzenlenen Veda Yemeği ile Uğurlandı.

2013 Şubat ayından itibaren Dursunbey Orman İşletme müdürlüğünü yürütmekte olan  Sayın Mustafa KOÇ Balıkesir  Orman Bölge Müdürlüğü Plan ve Proje Şube Müdürü  görevine tayin olması nedeniyle Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğü personelince bir veda programı tertip edildi.

Yapılan veda programına  Dursunbey Kaymakamı Yaşar AKSANYAR, Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin YALÇIN başta olmak üzere birçok davetli katıldı.

Veda programında konuşma yapan Sayın Mustafa KOÇ, Dursunbey Orman işletme  Müdürlüğünde görev yaptığı sürece başarılı işlere imza attıklarını, bunun bir ekip çalışması sonucu meydana geldiğini ve bu ekip çalışmasında özverili çalışmalarda bulunan tüm personele teşekkürlerini ifade etti. Bu görevlerin bir bayrak yarışı olduğunu, Dursunbey Orman işletme  Müdürlüğüne yeni atanan  Sayın Ahmet ÖZDEMİR’e  bu bayrağı daha ilerilere taşıyacağına inandığını belirtti. Daha sonra, veda ya katılan tüm personele teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Balıkesir Orman Bölge Müdürü Sayın Hüseyin YALÇIN ise konuşmasında Mustafa KOÇ’un Dursunbey Orman işletme  Müdürlüğünde çalışmalarından dolayı tebrik etti. İlçe Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR yaptığı konuşmada bundan sonraki görevlerinde başarılar dileğiyle personel adına plaket takdim etti.
Dursunbey’liler olarak yeni görevine uğurlanan Sayın Mustafa KOÇ’a bundan sonraki görevinde ve özel hayatında başarılar ve mutluluklar dileriz.

IMG_2780

Kategori : Genel - Etiketler :, , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ