Mobilya Sektörüne Gezi

Tarih : 22 Ağustos 2013

20130510__9063488245

Dursunbey Keresteciler Derneği tarafından İnegöl’e gezi düzenlenecektir. Üyelerimizin mobilya sektörü hakkında bilgi edinmesi, gerektiğinde mobilyacı iş adamları ile anlaşmalar yapması ve sektöre yan ürünler ve fason üretim yapılması ve İlçemizde ekonomik canlılık sağlanması için yapılacak geziye katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini Derneğimize bildirmeleri rica olunur.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, İnegöl Mobilyacılar Derneği ile yapılan görüşmede kendilerinin Dursunbey’li keresteci esnafı ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiğini ve karşılıklı belirlenen bir tarihte ziyaretin gerçekleşeceğini söyledi.

Ercan BAL, bu tür iş gezilerinin devam edeceğini, sadece mobilya sektörü değil, bahçe mobilyası ve palet üretimi içinde girişimlerde bulunulacağını ve kereste sektörünün değişen çağa ayak uydurması ve ilçe ekonomisinin canlanması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

NOT: Geziye katılmak isteyen üyelerimizin 05434759602  nolu telefonu arayıp, Dernek çalışanımız Ramazan ŞAYAN’a isimlerini yazdırmaları rica olunur.

17685

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ