MOBİL SAĞLIK ARACI 3 GÜN HİZMET VERECEK.

Tarih : 18 Mart 2014

 

Mobil Sağlık Aracı Göreve Hazır. Hizmeti Üyelerimizin Ayağına Getiriyoruz.

Dursunbey Keresteciler Derneği olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında İmalathanelerde çalışanlarımız için Mobil Sağlk Aracımız yarından itibaren 3 gün Keresteciler sitesinde hizmet verecek.

Kanun kapsamında Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde çalışacaklar, yapacakları işe uygun olduklarını belirten sağlık raporu almak zorundadırlar. Üyelerimiz, çalışanlarının sağlık raporlarını yeniletmek istediklerinde yada yeni işe girenlerin sağlık raporu almak istediklerinde artık Balıkesir’e gitmak zorunda kalmayacaklar.

HİZMETİ AYAĞINIZA GETİRİYORUZ.

DUKİAD olarak hizmeti üyelerimizin ayağına getiriyoruz. İşyerlerinde çalışanların SAĞLIK RAPORLARI artık Dursunbey Keresteciler sitesinde 4 ayrı noktada 3 gün süre ile hizmet verecek olan mobil sağlık aracı ile verilecek.

BALIKESİR’E GİTMEK ZORUNDA KALMAMAK İÇİN 19-20-21 MART TARİHLERİNDE ÇALIŞANLARIN SAĞLIK RAPORLARINI YENİLETMENİZ MENFAATİNİZE OLACAKTIR.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ