İtfaiye Aracımız Pazartesi Geliyor.

Tarih : 20 Haziran 2013

91120091114_SG100033

Bugün Dursunbey Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ’ı makamında ziyaret eden DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Pazartesi günü İtfaiye aracının emprenye tesisinin olduğu noktaya konuşlandırılacağını söyledi.

Belediye Başkanını ziyaretleri esnasında, Başkan YILMAZ’ın, izinde olan itfaiye amirini telefon ile aradığını, Pazartesi günü bir protokol imzalayarak itfaiye aracını emprenye tesisinin oılduğu noktaya konuşlandırılması talimatını verdiğini belirten DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Belediye Başkanı YILMAZ’a teşekkür etti.

Keresteciler sitesinin yangın konusunda önceki yıllarda büyük acılar yaşadığına vurgu yapan BAL, İtfaiye aracının siteye yakın yerde bulunmasının yangınlara ilk müdahale açısından önem taşıdığını ve yangın vanalarının tamamlanmasının ardından kamera sistemi ve yangın dolapları ile yangın konusuna büyük ölçüde önlem almak istediklerini belirtti.

Derneği belirli bir sisteme oturtmak istediklerini belirten BAL, göreve geldikleri 2 aylık sürenin aslında büyük bir zaman dilimi olduğunu söyledi ve Kereste sektörünün zaman kaybına tahammülü olmadığını vurguladı. Çalışanı ve patronu ile İlçe ekonomisine katkı açısından elimizi taşın altına koymalıyız diyen BAL, Dernek çalışmalarının hızla devam ettiğini ve ağaç ürünleri ile ilgili iş imkanları için büyük firmalar ile görüşmelere başlayacaklarını belirtti.

Ayrıca Belediye Başkanı YILMAZ’ın İlçe ekonomisine katkı sağlayacak her türlü çalışmada yanlarında olduğunu görmekten mutluluk duyduklarını ifade eden BAL, itfaiye ve yangın vanaları konusunda duyarlılığından dolayı Başkan YILMAZ’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ, Keresteciler sitesinde önceki yıllarda yaşanan yangın olaylarının yaşanmaması ve aşağı tokiler, sanayi sitesi ile sülmen mevkiine yakınlığı açısından itfaiye aracının emprenye tesisinin bulunduğu noktaya acil müdahale ekibi adı altında konuşlanmasının önemine değinerek, İlçe ekonomisine büyük katkı sağlayan iş adamlarımız ve halkımıza hizmet etmekten mutlu olduklarını belirtti.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ