İşyerlerinde Hasar Tesbit Çalışması Yapıldı.

Tarih : 07 Ocak 2015

IMG_0591

Geçtiğimiz günlerde Keresteciler sitesinde aşırı kar yağışı nedeniyle yaşanan olumsuzlukları yerinde incelemek üzere Belediye Başkanımız ve meclis üyeleri ile birlikte mağduriyet yaşanan iş yerlerini ziyaret ettik.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Dursunbey’de de ağır kış şartları nedeniyle olumsuzluklar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Keresteciler sitesinde birçok işyeri çatısı çökmüş ve büyük çapta maddi hasar meydana gelmişti.

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, mağdur işyerlerine ziyarette bulunmuş  mağduriyetlerin giderilmesi için gerekli girişimlerin yapılacağını ve çatıları çöken iş yeri sahiplerine ellerinden gelen yardımın yapılacağını açıklamıştı. İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, İlçe Başkanı ile de görüşen ve konuyu gündeme taşıyan Başkan Ercan BAL, Milletvekillerimize ve AFAD’a durumu bildirmiş, hasar tesbit çalışmaları yapılması ve AFET kapsamına alınması için Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN’dan destek talebinde bulunmuştu.

Bugün DUKİAD Başkanı Ercan BAL’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN ve beraberindeki heyet, iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret ettiler ve hasar tesbit çalışmalarında bulundular.

Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN işyeri sahiplerine, hasar tesbit çalışmalarının yapılmasının ardından AFET kapsamına alınması için gerekli girişimlerin yapılacağını belirterek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, çalışanların güvenliği açısından kar yağışı geçinceye dek işyerlerinin çalışmaya ara vermesinin uygun olacağı konusunda mesaj gönderildiğini, yaşanan olaylarda can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, Belediye Başkanı BAHÇAVAN’a hasar tesbit çalışmaları ve konunun AFET kısmına alınması için yapacağı girişimlerden dolayı Belediyenin desteğine ve ziyaretlerine teşekkür etti.

IMG_0591 IMG_0594 IMG_0598 IMG_0600 IMG_0627 IMG_0630 IMG_0640 IMG_0648 IMG_0652 IMG_0664

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ