İşverenlere İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu

Tarih : 11 Aralık 2014

IMG_1911

İş yerlerinde yaşanabilecek kazalara karşı çalışanlara verilen iş sağlığı ve güvenliği kursları ve bilgilendirme toplantıları yanında İşverenlere de belirli zamanlarda bilgilendirme toplantılarının yapılmasına devam ediliyor.

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, İmalathanelerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı çalışanların yanında İşverenlerin de bilgilendirilmesinin öenmine değindi ve bu tür bilgilendirme toplantılarının devam edileceğini belirtti.

İş Güvenliği uzmanı Makina Mühendisi Ahmet YILDIZ beyin önderliğindeki ekip tarafından İŞVERENLERE;  iş yerlerinde alınması gereken tedbirler, iş yerlerinde bulundurulması gereken ekipmanlar ve makina kontrolleri ile iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Birçok konunun ele alındığı toplantı sonunda işverenlerin sorularını yanıtlayan Ahmet YILDIZ, çalışanlara verilen eğitim ve bilgilendirme toplantılarının yanında İşverenlere de belirli zamanlarda bilgilendirme toplantıları yapılacağını ve iş yerlerinde alınacak ufak bir tedbirin zamanı geldiğinde bir hayat kurtaracağının unutulmaması gerektiğini söyledi.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ