Hizmetler Karşılık Buldu.

Tarih : 15 Kasım 2014

IMG_1792

Bugün saat: 13.30’da Dernek Lokalinde gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısına katılan Keresteci esnafı, Başkan Ercan BAL ve yönetime tam destek verdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan, önceden yapmış olduğu açıklamaların arkasında olduğunu, göreve geldiği günden bu güne vermiş oldukları sözleri fazlası ile yerine getirdiklerini söyledi ve yeni dönemde Başkan olmayı düşünmediğini belirtti.

Açılış, yoklama, Divan heyetinin seçilmesi, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Yönetim kurulu çalışma raporu, gelir gider cetvelleri, denetleme kurulunun raporu, yönetim ve denetim kurullarının raporlarının ibrasının ardından yeni yönetim ve denetim kurulunun seçimine geçildi.

Toplantıya katılan üyelerin tamamının başka aday değil kendisini Başkan olarak görmek istediklerini, ayrıca şimdiye kadar yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti belirtmeleri ve Ercan BAL ile yönetimin tekrar aday gösterilmesi üzerine, Başkan Ercan BAL ve yeni yönetim görevi tekrar devraldı.

Toplantıya katılan üyeler, Başkan ve yönetime şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler ve her zaman yönetimin arkasında olduklarını belirterek, İlçe ekonomisinin can damarı olan sektörün böylesine önemli ve büyük bir STK’ya sahip olmasının Dursunbey adına kazanç olduğunu belirttiler.

Başkan Ercan BAL, toplantının ardından ilk olarak Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN’dan salı günü için randevu talep etti. BAHÇAVAN ile Belediyenin yapmış olduğu hizmetler, ilçe ekonomisinde Kereste sektörü ve Derneğin rolü ile Keresteciler sitesinde yapılan yol çalışması hakkında görüşeceğini belirtti.

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ