Halkbank’tan Esnafa Büyük Kolaylık

Tarih : 27 Mayıs 2014

Dursunbey Keresteciler Derneği tarafından yetkililere iletilen ve esnafımız için büyük kolaylık getiren DBS işlemleri artık Halkbank tarafından hayata geçirildi.

Orman Genel Müdürlüğü ile Halkbank arasında yapılan anlaşma sonucu teminat mektubu yerine DBS sistemi hayata geçiyor.

Halkbank Dursunbey şubesi tarafından yapılan açıklamada;

Orman Genel Müdürlüğü ile Bankamız arasında DBS anlaşması kapsamında müşterilerimize kullandırılacak olan DBS kredisi, Kurum tarafından açılan ihaleler sonucu müşterilerin aldığı orman ürün bedellerinin teminat mektuplu kısmının Bankamız garantisi altında ödenecektir.

Bu çerçevede OGM müşterileri, işletmelerden yapacakları birden fazla parti mal alımları için tüm limitlerini bloke etmeden, teminat mektubu teslimi ve teyidi için seyahat etmek ve/veya özellikle farklı işletmelerden yapacakları alımlarla ilgili işlemler için vekalet vermek durumunda kalmadan sadece DBS kredi limitlerini internet şubemiz üzerinden takip ederek, zahmetsiz ve daha ucuza, esnek vadelerde mal alabileceklerdir.

Anlaşma kapsamında Bankamızla çalışacak bayilere/müşterilere tanımlanan limit üzerinden yıllık %0,5 (bindebeş) komisyon 3’er aylık dönem başlarında bayi hesaplarından otomatik olarak sistem aracılığı ile tahsil edilecektir. (Örnek 100.000 TL DBS limiti tanımlanan bir müşterimizden 3’er aylık dönemlerde 125 TL DBS komisyonu tahsil edilecek olup başkaca bir masraf+komisyon yoktur.)

IMG_0268İrtibat: T.Halkbank Şb. Dursubey/BALIKESİR 0266.662.4606

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ