Forklift ve Kepçeler İçin Belge Alımı

Tarih : 21 Mart 2015

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, İş yerlerinde kullanılan Forklift ve kepçelerin kullanım sertifikaları ve bu makinaları kullananlardan belgesi bulunmayanların belge almaları için çalışma başlattı.

İş Güvenliği kapsamında iş makinalarını kullanan şahısların yeterlilik belgesi bulunması gerekmekte. Bu kapsamda belgesi bulunmayan üyelerimize kolaylık sağlamak ve isteyen üyelerimize ve çalışanlarına belge alımında imkan sağlamak amacıyla Halk Eğitim Merkezimiz ile birlikte bir çalışma düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi ile Dursunbey Keresteciler Derneği arasında imzalanan protokol neticesinde önümüzdeki günlerde kurslara başlanacak.

Dursunbey Keresteciler Derneği tarafından eğitim için yer ve iş makinası temininin yapılacağı kurslara katılmak ve belge almak isteyen üyelerin üç iş günü içerisinde Keresteciler Derneğine müracat ederek isimlerini yazdırmaları gerekmekte.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL;

Üyelerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İş makinası kullanan ve belgeleri bulunmayan üyelerimiz ve çalışanları için Halk Eğitimi Merkezimiz ile birlikte bir protokol imzalayıp kurslara başlamak üzere kolları sıvadık. Birçok üye işyerlerinde iş makinalarının kullanım belgesi bulunsa da, bazı belgesi bulunmayan ve yeni iş makinası almış olan üye işyerlerimiz için, iş makinası ve yer konusunda Derneğimizin imkanlarını kullanıp Halk Eğitimi Merkezimiz ile kurs başlatılması konusunda protokol imzaladık.

Belge almak isteyen üyelerimizin aşağıda istenilen belgeler ile birlikte üç iş günü içerisinde Derneğimize müracaatları rica olunur.

1. Kimlik Fotokopisi

2. 2 Adet Fotoğraf

3. Öğrenim Belgesi

4. Sabıka Kaydı

5. İş makinası kullanabilir Sağlık Raporu

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ