Eğitim Seminerleri Devam Ediyor.

Tarih : 02 Mayıs 2014

İş sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında eğitim seminerleri devam ediyor. Türkiye’nin Kereste Pazarı Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde bulunan imalathanelerde çalışanlar için, Dursunbey Keresteciler Derneği ile Kariyer OSGB arasında yapılan anlaşma gereği İş sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında eğitim seminerleri devam ediyor.

Belirli günlerde gruplar halinde verilen eğitim seminerlerinde İş kazalarını önleme, gerekli tedbirlerin alınması, çalışanların sorumlulukları vb. konularda bilgilendirmeler yapılıyor.

IMG_0912 IMG_0913 IMG_0914 IMG_0915 IMG_0916

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi;

Çalışanlara genel iş güvenliği kurallarını ve kazalardan nasıl korunacaklarını öğretmek, alınacak tedbirler hakkında bilinçlendirmek, daha güvenli bir iş ortamında çalışmayı hedeflemek amacıyla hazırlanan bir temel eğitimdir.İş güvenliğinin bir kültür olarak aşılanması sürecinde, çalışanların bilgi düzeyini arttırmak ve pekiştirmek hedeflenmektedir.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ