Dursunbey Keresteciler Derneğinde yeni yönetim belli oldu.

Tarih : 29 Nisan 2017

Dursunbey Keresteciler Derneğinde yeni yönetim belli oldu. 4 Yıldır yaptığı başarılı hizmetler ile sektörün ufkunu açan Garden Mobilya’nın sahibi Ercan BAL’IN aday olmadığı Genel Kurulda yeni yönetim belli oldu.

Dursunbey Keresteciler Derneğinde yeni yönetim belli oldu.

Dört Yıldır yaptığı başarılı hizmetler ile sektörün ufkunu açan Garden Mobilya’nın sahibi Ercan BAL’ın aday olmadığı Genel Kurulda yeni yönetim belli oldu.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL;

”Makamlar bakidir, şahıslar ise gelip geçicidir. Üyelerimizin büyük çoğunluğunun desteği ile 3 aday arasından 4 yıl önce Başkanlık görevine başladığım günden bu güne, yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile birçok projeye imza attık.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle Başkanlığa aday olmadım. Makamlar kimsenin tapulu malı değildir, önemli olan oturulan koltuğun hakkını vermektir. Başkan olarak görev yaptığım süre zarfında en iyi şekilde hizmet verdiğimin inancı içerisindeyim. Genel Kurul öncesinde belirttiğim üzere sektöre katkı sağlayacak isimlerin ve gençlerin önünü açmak  için aday olmadım.

Başkanlığım süresince bilerek veya bilmeden kırdığım tüm dostlarımdan özür dilerim. Hakkınızı helal ediniz. Bu vesile ile yeni yönetim kurulumuzu tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim. ”

DUKİAD YENİ YÖNETİM

Ahmet Savran

Hüseyin Kökten

Fatih Sevinç

Hikmet Eyar

Bekir Balatlı

 

 

Kategori : Duyurular, Genel, Manşetler - Etiketler :

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ