Dursunbey Katmadeğerli Ürünlere Yöneliyor.

Tarih : 06 Haziran 2013

IMG_0085 IMG_0100 y

Dursunbey, Türkiye’nin Kereste Pazarı olarak ismini duyururken, son zamanlarda Katmadeğerli ürünlere yönelerek Bahçe Mobilyasında söz sahibi olma yolunda hızla ilerliyor.

İlçede, Türkiye’nin en kaliteli karaçam tomrukları özenle yapılan imalat ile Doğramalık Kereste olarak müşterilere sunulurken, kalıplık inşaatlık kereste ve aynı zamanda dekoratif ürünler ile de (Rabıta Lambri Süpürgelik ve Pervaz vb.) bol çeşit ve kalitenin adresi olarak biliniyor.

Ahşap üzerine çalışmalar başlatan Dursunbey, ahşap hediyelik eşyadan bahçe mobilyalarına kadar birçok alanda da, söz sahibi olmak için çaba harcıyor.  Aynı zamanda mutfak mobilyası, hazır kapı, selen, panel, ahşap profil, şovalye, mantar pano, tuval çıtaları ile ahşap üzerine aranan her ürünün temin edilebileceği Balıkesir’in Dursunbey İlçesinde 175 üyesi bulunan DUKİAD birçok alanda üyelerine öncülük ediyor. 80 civarı imalathanenin bulunduğu işyerlerinde yaklaşık 500-600 çalışan bulunuyor.

Ahşap üzerine aradığınız herşey Türkiye’nin Kereste Pazarı Dursunbey’de.

 

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ