Dursunbey Demokrasi Nöbetinde

Tarih : 29 Temmuz 2016

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Dursunbey’de de Demokrasi nöbetleri aralıksız devam ediyor. Dursunbey halkı nöbet yerlerini terk etmeden gündüz işlerine gidiyor akşamları ise Başkomutan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın emri ile demokrasi nöbetlerine devam ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A.Edip UĞUR, AK Parti İl Başkanı Dinçer ORKAN, Milletvekilimiz Kasım BOSTAN ve birçok konuşmacının yer aldığı demokrasi nöbeti TV100’de canlı olarak yayınlandı.

Sivil toplum kuruluşları olarak her zaman Devletimizin Hükümetimizin yanında bizlerde nöbetlerimize devam ederken, Dursunbey Keresteciler Derneği olarak nöbet tutan halkımıza Lokma Pilav ve ayran ikramında bulunduk.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL; Vatandaşın parasıyla alınan silahları kendi halkına doğrultan hainler, dün olduğu gibi bugünde yarında olacak ancak bunlar hangi isim altında olurlarsa olsunlar asla ve asla hain emellerine ulaşamayacaklardır. Türkiye Cumhuriyeti Türk’ü Kür’dü Çerkez’i Laz’ı ve tüm etnik kökeniyle bir bütündür. Ülkemiz, halkımızın sağduyusu ve kenetlenmesi ile bu zorlu süreci de atlatacaktır.

Hangi siyasi görüşten olursak olalım unutmayalım bu Ülke bizim, Ülkemize Bayrağımıza Milletimize sahip çıkmak hepimizin en kutsal görevidir. Allah Ülkemizi Milletimizi tüm İslam alemini korusun. Cumhurbaşkanımız Başbakanımız ve ilk günden bu yana Devletinin yanında yer alan siyasi parti Başkanlarımıza, hayatları pahasına dik duruş sergileyen Milletvekillerimiz ve halkımıza teşekkürü bir borç biliriz. Sivil Toplum Kuruluşları olarak demokrasi nöbetlerine devam ediyoruz. Dursunbey, Cumhurbaşkanımızın ikinci bir emrine kadar tüm Türkiye’de olduğu gibi Demokrasi nöbetlerine devam edecektir.

 

Kategori : Bilgiler, Duyurular, Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ