Dursunbey Ağaç Ürünleri Fuarı

Tarih : 25 Mart 2014

haber_4da9d4e1ec3d7

Dursunbey Keresteciler Derneği olarak İlçemizde Sektörün tanıtımı için yapmayı hedeflediğimiz Dursunbey Ağaç Ürünleri Fuarı için üyelerimizin düşüncelerini ve katılım taleplerini değerlendirmek istiyoruz.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL ; İlçemizde yapmayı hedeflediğimiz ”Dursunbey Ağaç Ürünleri Fuarı” için üyelerimizin düşüncelerini bizler ile paylaşmasını istiyoruz. dedi. Ercan BAL; Zor bir süreç olacaktır, ancak üyelerimiz ve İlçe halkımız ile birlikte üstesinden geleceğine inandığımız Fuar düşüncesinin ilk yıl zorluklar içerisinde geçeceğini biliyor, inşaallah ilerleyen yıllarda Fuarın meyvalarını alırız diye düşünüyorum. Bu konuda tüm üyelerimizden düşüncelerini bizler ile paylaşmasını bekliyoruz. Kısa süre içerisinde üyelerimiz ile birlikte bir toplantı yaparak Kereste sektörü ve geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunmayı, üyelerimizin sorunlarını dinlemeyi ve birlik beraberlik içerisinde Sektör ve İlçemiz adına neler yapılabilir sorularına cevap bulmayı hedefliyoruz. dedi.

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ