DUKİAD’ın Yeni Başkanı Ahmet SAVRAN oldu.

Tarih : 06 Mayıs 2017

DUKİAD’ın Yeni Başkanı Ahmet SAVRAN oldu.

Dursunbey Keresteciler İmalatçılar ve Ambalajcılar Derneğinin yeni Başkanı Ahmet Savran oldu. Savran ve Yöneyim Kurulu Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret etti.

Dursunbey’in güçlü Sivil Toplum örgütlerinden birisi olan Keresteciler İmalatçılar ve Ambalajcılar Derneğinin genel kurulu 29 Nisan 2017 cumartesi günü Sanayideki Dernek Lokalinde yapıldı. Dernek üyelerinin katıldığı genel Kurul toplantısında yeni yönetim de belirlendi. Eski Başkan Ercan Bal’ın aday olmadığı ve başka adayın bulunmadığı kongrede Belirlenen 5 kişilik yeni yönetim kendi aralarında görev dağılımı yaptı. Buna göre Ahmet Savran Başkan, Hüseyin Kökten ikinci Başkan, Fatih Sevinç Muhasip, Hikmet Eyar Katip, Bekir Balatlı ise üye olarak belirlendi. Kongrenin ardından ilk olarak Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı ziyaret eden yeni yönetim, Belediye Başkanı Bahçavan’ın sanayi de gerçekleştirdiği genişletme çalışmaları ve alt yapı çalışmaları için teşekkürlerini ilettiler. Başkan Bahçavan’da yeni seçilen yönetime hayırlı olsun dileklerini ileterek

bu güçlü Sivil Toplum örgütünün daha aktif hale getirilmesinin kendilerini memnun edeceğini ifade etti.

Kaynak : Haberdenhaber

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ