DUKİAD YÖNETİMİNDEN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Tarih : 28 Ekim 2016

Dursunbey’in önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Dursunbey Keresteciler Derneği, yol genişletme ve alt yapı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçemiz ekonomisinin bel kemiği konumundaki Keresteciler sitesinde başlatılan yol genişletme ve alt yapı çalışmalarından dolayı Dursunbey Keresteciler Derneği yönetim kurulu tarafından Başkan Bahçavan’a teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL ve Başkan yardımcısı Fatih SEVİNÇ tarafından gerçekleştirilen ziyaret esnasında, İlçe ekonomisinin can damarı ve aynı zamanda istihdam açısından büyük önem taşıyan Keresteciler sitesindeki  iş yerlerine giriş çıkışlarda yaşanan sorunlar, alt yapı ve yolun genişletilerek yeniden yapılması esnasında esnafın mağdur edilmeden hızlı bir şekilde verilen hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı BAHÇAVAN’a teşekkür ettiler.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL; Keresteciler sitesinde yer alan iş yerlerinde çalışanlar ve aileleri ile bu işyerleri  ile ilgili bağlantılar göz önüne alındığında İlçede büyük çoğunluğun sektör ile ekonomik anlamda ilişkili olduğuna dikkat çekerek, sektörün ilçe ekonomisine katkısını dile getirdi.

Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN’ın İlçede birçok güzel hizmete imza attığını belirten Ercan BAL, Keresteciler sitesinde başlatılan çalışmaların da takdire şayan olduğunu belirtti.

Yapılan hizmetlerin ileriye dönük olmasının önemine değinen Ercan BAL, Sanayi Yolunun dar olması nedeniyle Kereste imalathaneleri ve iş yerlerine TIR vb. büyük araçların giriş çıkışlarında sorunlar yaşandığını ancak yol genişletme çalışmaları sayesinde bu sorunun ortadan kalktığını, ara yolların açılması ile birlikte ise, ana yoldaki yoğunluğun hafifleyeceğine,  arka sanayi yolunun da önem kazanacağına ve ani müdahalelerde ara yolların çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Aynı zamanda kanalizasyon,  su tesisatı vb. alt yapı çalışmalarının da koordineli olarak devam ettiğini belirten BAL,  esnafın mağdur edilmeden gerekli hassasiyetin gösterilerek çalışmaların yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Son bir haftadır keresteciler sitesinde yaşanan internet ve telefon hatlarındaki sorunlardan dolayı da Başkan BAHÇAVAN’dan yardımcı olmasını isteyen DUKİAD Başkanı Ercan BAL ve Başkan Yardımcısı Fatih SEVİNÇ, Belediye Başkanı BAHÇAVAN’a bir plaket verdi.

Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN; Dursunbey’de önemli bir yere sahip Keresteciler Derneğinin yapmış olduğu teşekkür ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kereste sektörünün ilçe ekonominse katkısını ve sağladığı istihdam açısından önemli bir yere sahip olduğunu belirten BAHÇAVAN, esnafımızın mağdur edilmeden bir an önce çalışmaların bitmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

Başkan BAHÇAVAN; Çalışmalar sırasında zorlukların olduğunu ama ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirerek esnafımızın hoşgörü ve anlayışından dolayı memnunuz, yapılan hizmetin kendileri için olduğu anlayışı içerisinde bizlere destek oldukları için teşekkür ederim dedi.

Dursunbey’de birçok alanda çalışmaların devam ettiğini belirten Başkan, İlçe halkımızın en iyi şekilde hizmet alması için gayret göstermekteyiz, bir yandan çalışmalarımıza devam ederken bir yandan da ilçemizdeki sorunları gerekli makamlara ileterek çareler aramaktayız.

Organize sanayi bölgesi için gayretlerimiz devam etmekte, bunun yanında birçok  mahallemize  çocuk oyun parkları, halı sahalar ve yol asfaltlama çalışmalarımız yapılmakta olduğunu belirten BAHÇAVAN,  İlçemizdeki Doktor sıkıntısını Sağlık Bakanına ilettiklerini, 3.Etap TOKİ için çalışmaların başladığını, Balıkesir Akbaşlar ve Dursunbey Tavşanlı arası yol çalışmaları hakkında Karayolları Genel Müdürlüğü ile görüşüldüğünü kaydetti. Her konuda kendilerine yardımcı olan YSK Başkanı Sadi GÜVEN’e ve Milletvekillerimize teşekkür etti.

İlçe sorunları, yapılan hizmetler, devam eden çalışmalar ve Ülke gündemi hakkında görüşülen ziyaret samimi bir sohbet ortamında geçti. Başkan BAHÇAVAN ziyaretten dolayı Keresteciler Derneği yönetimine teşekkür etti ve misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

Kategori : Duyurular, Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ