DUKİAD Pelet Projesi İçin Atağa Geçti.

Tarih : 24 Ocak 2014

IMG_0301

Dursunbey Keresteciler Derneği, İmalathanelerdeki artıkları ve köylerimizdeki orman atıklarını değerlendirmek, aynı zamanda hava kirliliğinin önüne geçmek için Pelet projesine hız verdi.

Geçtiğimiz yıl GMKA’ya sunulan ve kabul edilmeyen PELET projesi için GMKA ile görüşen, projenin eksikliklerini ve hatalarını ilk ağızdan öğrenen DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Belediye Başkanlığının da iştirakçi olduğu PELET Projesi için bu yıl farklı bir yol izlemeye karar verdi.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, projenin hazırlanmasında profesyonel yardım almanın önemli olduğunu ve geçtiğimiz yıl projede görülen eksikliklerin giderilerek bu yıl daha kapsamlı ve büyük bir projenin hazırlanacağını belirtti.

İlçemizdeki Kereste imalathanelerinden çıkan imalat artıklarının değerlendirilmesi, İlçemizdeki hava kirliliğinin önüne geçilmesi ve köylerimizde yaşayan insanların projeye dahil edilmesinin sosyal açıdan aynı zamanda da ekonomik açıdan İlçemize katkı sağlayacağını düşündüklerini belirten Ercan BAL, kısa süre içerisinde projenin hazırlanarak GMKA’ya sunulacağını ifade etti.

Biyosfer Ltd. Şirketinden Makine Mühendisi Aykut ATEŞ, Belediye Destek Hizmetleri Md. Nusret ERGİN ve E.M.L . Müdür Başyardımcısı Hüseyin MALKOÇ ile yemekte bir araya gelen DUKİAD Başkanı Ercan BAL, proje hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğunu belirtti.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , ,

Yorumlar (1)
 • 27 Ocak 2014 tarihinde ramzan albay tarafından

  Ha Gayret olması gerenler bundan 15.. 20 yıl öncesi yapılması lazım dı

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
   Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
   DUKİAD

  KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

  DÖVİZ KURLARI

  Döviz

  IP ADRESİNİZ