Dernek Olarak Üyelerimizin Yanındayız.

Tarih : 01 Ocak 2015

IMG_1961 IMG_1959 IMG_1962 IMG_1963 IMG_1964 IMG_1965

DUKİAD İyi ve kötü günde üyelerinin yanında.

Dursunbey Keresteciler sitesinde aşırı kar yağışı nedeniyle iş yerlerinin çatılarında bulunan kar birikimleri birçok işyeri çatısının çökmesine neden oldu.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, işyerlerinin çatıları çöken üyelerini ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Ercan BAL; Çatıları çöken işyerlerinde, çalışanların bulunmaması ve hayat kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirtti. İlk olarak hasar tesbit çalışmalarının yapılacağını söyleyen BAL, resmi kurumlar ile görüşülerek bu işyerleri için destek istenileceğini ayrıca Dursunbey Keresteciler Derneği olarak İlçenin ekonomik anlamda can damarı olan ve yaklaşık 600 çalışanın bulunduğu Keresteciler sitesinde çatıları çöken işyeri sahibi üyelerinin mağduriyetinin giderilmesi için ellerinden gelen yardımın yapılacağını belirtti.

Ayrıca üyelerini mesaj yoluyla uyaran Dernek yönetimi, aşırı kar yağışı nedeniyle çatılarda biriken karın başka çatı çökmelerine sebebiyet vermemesi için iş yeri sahiplerinin gerekli tedbirleri almalarını istedi.

Birçok işyerinde çatıların altına direkler ile dayama yapılırken, bazı işyerleri de kendi imkanları ile çatılarda kar küreme yoluyla tedbir almakta.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ