Bölge Müdürlüğünden Nezaket Ziyareti

Tarih : 22 Şubat 2014

Bursa Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal COŞKUN ve İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü İmdat DEMİR beraberlerinde Dursunbey İşletme Müdürleri ile birlikte DUKİAD Başkanı Ercan BAL’ı ziyaret ettiler.

Orman İşletme Müdürlüklerinden almış oldukları ürünler neticesinde kendilerine Teşekkür Belgesi vermek üzere Aydınlıoğlu Orman Ürünlerine ziyarette bulunan Bölge Müdürü Ahmet Köksal COŞKUN, firmanın ortaklarından Alaattin ASLANBOĞA’ya Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı İşletmelerden almış oldukları ürünlerden dolayı bir teşekkür plaketi sundular.

Teşekkür Belgesinin vesile olduğunu ve Dursunbey’i ziyaret etmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden COŞKUN, Dursunbey Keresteciler Derneği Ercan BAL’ı da makamında ziyaret etti.

Dernek ve çalışmaları hakkında Başkandan bilgi alan COŞKUN, organize olmuş bir Derneğin varlığının Dursunbey adına güzel bir kazanım olduğunu ifade etti. Ziyaret sırasında Keresteci esnafının taleplerini Dernek Başkanı Ercan BAL vasıtası ile alan COŞKUN, kendilerinin müşterilerinin taleplerini dikkate alarak onlara en güzel hizmeti sunmayı amaçladıklarını belirtti.

Zamanlarının kısıtlı olmasından dolayı esnaflarımızı tek tek ziyaret etmemiz mümkün olmuyor diyen COŞKUN, Dernek Başkanı Ercan BAL vasıtası ile tüm esnafa selamlarını iletti.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Bölge Müdürümüz ve İşletme Müdürlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bölge Müdürü COŞKUN’a ilçede imalatı yapılan yatık hediye etti. Bölge Müdürü COŞKUN’da Başkana Orman Bölge Müdürlüğü armalı saat ve ormanlarımızın hayat kaynağı olduğunu anlatan bir levha hediye etti.

IMG_0483 IMG_0489

Kategori : Manşetler - Etiketler :, , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ