Başkanımıza Teşekkür

Tarih : 22 Şubat 2014

 

IMG_0517 IMG_0519 IMG_0521 IMG_0522

Dursunbey Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ, DUKİAD Başkanı Ercan BAL’ı ziyareti sırasında vermiş olduğu kaldırım sözünü yerine getirdi. Başkan YILMAZ’a duyarlılığından dolayı teşekkür eden DUKİAD Başkanı BAL, Belediye Başkanımızın yatırımcıya verdiği değeri ve her zaman yanımızda olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor, daha öncede itfaiye tahsisi yangın vanaları ve Belediye hizmetlerinde verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ederiz dedi.

Keresteciler sitesi SEDÇELİK karşısında bulunan kavşağın açılması trafiği rahatlatırken aynı zamanda eski Mezbahane yanındaki yolun, arka yol ile bağlantısının yakın zamanda yapılacak olması siteye ayrı bir canlılık getirecek.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, geçtiğimiz günlerde bizleri ziyaret eden Belediye Başkanımız, Eski Mezbahane yanındaki ara yolun kısa sürede açılacağı müjdesini verdi. Bu yol sanayi için büyük önem teşkil etmekte, aynı zamanda eski Mezbahane karşısındaki ara yolun genişletilmesi ve devamında Karapınar mevkiinde bulunan imalathanelerin yolunun taş döşeme yapılması burada bulunan üyelerimiz için hayati önem taşımakta, ümit ediyoruzki Başkanımız bu hizmetleride kısa süre içerisinde yapacak ve yatırımcılara verdiği değeri bir kez daha gösterecektir, kendisine Keresteci esnafı olarak duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ