Başkan’dan Vali YAMAN’a ziyaret

Tarih : 17 Kasım 2014

IMG_1806

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL, Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Genel Kurul toplantısının ardından Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanlığına tekrar seçilen Ercan BAL, ilk ziyaretini Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN’a gerçekleştirdi.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Balıkesir Valisi sayın Mustafa YAMAN’ı makamında ziyaret etti. Vali YAMAN’a Türkiye’nin kereste pazarı Dursunbey’de kereste sektörü ve Keresteciler Derneği hakkında bilgi veren BAL, İlçe ekonomisinin can damarı olan Kereste sektörü, bu sektörde çalışan sayısı, İlçede en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan DUKİAD’ın ilçedeki önemi ve ilçedeki kereste fabrikaları ile bu fabrikalarda işlenen emvallerin miktarı ve Dursunbey kerestesi hakkında bilgi verdi.

İlçede sektörü temsilen böyle bir Derneğin bulunmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Vali YAMAN, STK’nın önemine değindi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Vali YAMAN’a kendilerini kabul etmesinden dolayı teşekkür etti, çalışmalarında başarılar dileyerek makamdan ayrıldı.

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ