Başkan YILMAZ’dan Yol Müjdesi

Tarih : 20 Şubat 2014

IMG_0271

Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL’ı, yeni kurmuş olduğu Bahçe Mobilyaları imalathanesinde ziyaret eden Dursunbey Belediye başkanı M. Ruhi Yılmaz, İlçede katmadeğerli ürünlere yönelinmesi ve istihdam yaratılmasının önemine değindi. Her zaman yatırımcının yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Yılmaz, firmanın ürünlerini tek tek inceledi ve yapılan yatırımın örnek bir yatırım olduğunu söyledi. Dursunbey’in bu tür yatırımlara ve yatırımcılara ihtiyacı olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı, İlçede bu yönde işlere başlayan her iş adamının İlçe kalkınmasına destek olduğunu vurguladı.

Ahşabın sağlıklı olduğuna değinen Belediye Başkanı Yılmaz, Ağacın başkenti olan Dursunbey’de özellikle çocuk oyun parkları ve piknik alanlarının ahşaptan olması gerektiğini belirtti. Bu anlamda faaliyete geçen Garden Mobilya’nın örnek olması temennisinde bulundu. Dursunbey’de Keresteci esnafının büyük bir istihdam sağladığına da dikkat çeken Yılmaz, her zaman yatırımcının yanında olduklarını söyledi.  İlçede sadece dörde böl sat anlayışının yerine,  yeni yatırımlar, katmadeğerli ürünlerin alması gerektiğini vurgulayan Yılmaz bu konunun Keresteci esnafı tarafından dikkate alınması gerektiğini hatırlattı.

Başkan YILMAZ, Garden Mobilya’yı ziyaretinin ardından Keresteciler sitesinde Dernek tarafından hizmete geçirilecek olan testere kaynak atolyesini de ziyaret etti. Dernek 2.Başkanı Fatih Sevinç’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Yılmaz, Atölyenin imalat yapan esnaf adına güzel bir hizmet olduğunu söyledi ve Atölye önüne yaya kaldırımı yapılması talimatı verdi. Ziyaret sırasında Eski Mezbahane yanından arka caddeye çıkan yolun kısa süre içerisinde açılacağı müjdesini de veren Yılmaz, “burada bulunan esnaflarımıza zarar vermeden site için büyük önem teşkil edeceğine inandığımız bu yolu açmak istiyoruz” dedi.

Garden Mobilya sahibi ve Keresteciler Derneği Başkanı Ercan Bal, açılacak yolun sanayi için büyük bir hizmet olacağını söyledi ve Başkan Yılmaz’a verdiği müjdeden ve nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek kendisini uğurladı.

 1237 DSC_0252_19 DSC_0226_19 DSC_0245_17

 

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ