Başkan YILMAZ’dan DUKİAD’a Nezaket Ziyareti

Tarih : 27 Mart 2014

Dursunbey Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ, Dursunbey Keresteciler Derneğine nezaket ziyaretinde bulundu.

3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan ve bu dönem için aday olmayacağını açıklamasının ardından Başkanlık görevine son verecek olan YILMAZ, DUKİAD Başkanı Ercan BAL ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu, yönetim ile helalleşti.

Bu hafta sonu Başkanlık görevi sona erecek olan Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ, görev yaptığı süre içerisinde Dursunbey’de istihdam sağlayan ve İlçe ekonomisine büyük katkı sağlayan Keresteci esnafının daima yanında olduklarını belirtti, birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yaptıklarına dikkat çekti.

Başkan Ercan BAL ve yönetim kurulu ile birlikte Keresteciler Derneğinin yeni bir vizyonu oluştuğunu söyleyen YILMAZ, DUKİAD’ın yeni yönetiminin göreve geldiği günden bu güne büyük hizmetlere imza attıklarını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Dursunbey Keresteciler Derneğinin ilçedeki en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna değinen YILMAZ, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da, Devletin kurumları ile birlik beraberlik içerisinde çalışarak Dursunbey’e güzel hizmetlerde bulunacağınıza inancım tam dedi.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Belediye Başkanı M.Ruhi YILMAZ’a yapmış olduğu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Görevde olduğu süre içerisinde İlçeye yapmış olduğu güleryüzlü hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eden BAL ve yönetim kurulu, bundan sonraki hayatında Başkan YILMAZ’a başarılar diledi.

IMG_0621

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ