Bankalarımızdan Müjdeli Haberler Bekliyoruz.

Tarih : 17 Mayıs 2013

IMG_0974

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Mektup Komisyonları, faiz oranları vb. konularda üyelerine indirimlerde bulunulması, hesap işletim ücretlerinin alınmaması için İlçede faaliyet gösteren Bankalara ziyaretlerde bulunuyor.

Dursunbey Keresteciler İmalatçılar ve Ambalajcılar Derneği Başkanı Ercan BAL ve yönetim kurulu, üyelerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışmalarına hız verdi.

Kereste ticareti ile uğraşan üyelerin, Banka Mektup komisyonları, kredi faiz oranları, hesap işletim ücretleri vb. konularda en uygun şekilde faydalanmalarını sağlamak maksadı ile İlçede faaliyet gösteren Bankalar ile görüşmeler yapan DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Vakıfbank Dursunbey şubesine ziyarette bulundu.

Vakıfbank Marmara Bölge Müdürlüğünden Ahmet ERDÖL’ünde bulunduğu ziyaret esnasında, esnaflardan alınan mektup komisyonlarında indirime gidilmesi için gerekli yazışmaların başlatıldığı ve kısa süre içerisinde genel müdürlükten cevap beklendiği belirtildi.

Şube Müdürü Vedat PEHLİVAN, Esnaflarımıza her konuda yardımcı olmak ve onlara en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz dedi.

Bölge Müdürü Ahmet ERDÖL, İlçenin nüfusuna göre, esnafın bankaları ile çalışma şeklinin memnun edici olduğunu söyledi, ayrıca Vakıfbank nezdinde Dursunbey’in önemli ve ayrı bir yeri olduğuna dikkat çekti.

DUKİAD Başkanı Ercan BAL, İlçe ekonomisinde lokomotif vazifesi gören Kereste sektörünün önemini anlattı ve üyelerinin banka hizmetlerinden en iyi ve uygun şekilde yararlanabilmesinin esnaflarımızın içinde bulundukları zor durumda önem arzetmektedir dedi.

Kategori : Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ