Balıkesir’de Bir Kapımız daha oldu.

Tarih : 21 Şubat 2014

Dursunbey Orman İşletme Müdürü Mustafa KOÇ, Balıkesir Orman İdaresi Planlama Şube Müdürü oldu. KOÇ’un yerine Alaçam İşletme Müdürü Ahmet ÖZDEMİR geçerken Alaçam İşletme Müdürlüğüne İlhan KELEŞ tekrar getirildi.

Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğünden Balıkesir Orman İdaresi Planlama Şube Müdürlüğüne terfi eden Mustafa KOÇ, Dursunbey Keresteciler Derneği Başkanı Ercan BAL’ı ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret esnasında DUKİAD Başkanı Ercan BAL, Müdür Mustafa KOÇ’u tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

Mustafa KOÇ, Dursunbey’de görev yaptığı süre zarfında ilçe halkı ve esnafının samimi misafirperverliğinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bundan sonra Balıkesir’de olacağını ancak Dursunbey’i unutmayacağını belirten KOÇ, Orman İşletmeleri ile esnaf arasında köprü olan Dursunbey Keresteciler Derneğini de çalışmalarından dolayı kutladı.

IMG_0473

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ