Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Dursunbey’de

Tarih : 19 Nisan 2014

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü 2014 yılı ormancılık faaliyetleri ve orman yangınları ile mücadele için hazırlıklarının değerlendirilmesi amacıyla Dursunbey Orman İşletme Müdürlüğünün ev sahipliğinde Dursunbey’de toplantı yapıldı.

Toplantıya Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin YALÇIN, Bölge Müdür Yardımcısı Y. Ramazan KARTAL, Bölge Müdürlüğü Bünyesinde Bulunan 14 Şube Müdürü, Ev sahibi Dursunbey Orman İşletme Müdürü Ahmet Özdemir olmak üzere Balıkesir ilindeki 7 Orman İşletme Müdürü, Bölge müdürlüğüne bağlı Çanakkale ilinde bulanan 7 orman işletme müdürü olmak üzere 14 orman işletme müdürü toplantıda yer aldı.  Ayrıca Marmara Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Mehmet ÖZDEMİR ve Çalışma arkadaşları toplantıya katılmışlar ve enstitü çalışmaları hakkında bilgiler  verdi.

Toplantıda gerek ormancılık çalışmalarının başarılı şekilde  devam ettiği, orman yangınları hazırlıklarının en kısa sürede tamamlanarak çıkması muhtemel orman yangınlarına karşı hazırlıklı olunması gerektiği vurgulandı.

IMG_7104  IMG_71621 IMG_7134 IMG_71552

 

Kategori : Genel, Manşetler - Etiketler :, , , , , , , ,

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

RSS ÜYELERİMİZDEN GELEN İLANLAR

  • Yazar: DUKİAD 03 Haziran 2013
    Eldeki veriler ile hazırlanan üyeler bölümümüzdeki fotoğraf ve bilgilerinizi güncellemek iiçin derneğimize müracat etmeniz rica olunur.
    DUKİAD

KERESTECİLİK.COM İLETİŞİM PANELİ

DÖVİZ KURLARI

Döviz

IP ADRESİNİZ